XI Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Gminie Poronin rozstrzygnięty

DrukujEmail

nowe_bystre_003 W jedenastej edycji Konkursu wzięło udział 12 uczestników reprezentujących wszystkie gimnazja Gminy Poronin. Konkurs odbył się w Zespole Szkół w Nowem Bystrem w dniu 06.05. 2015r. Motywem przewodnim konkursu był sport. Po raz pierwszy rywalizacja uczniów przebiegała z wykorzystaniem platformy edukacyjnej Kahoot, dzięki czemu mogli oni na bieżąco śledzić przebieg rywalizacji. Zmaganiom tym towarzyszyły spore emocje.

Zwyciężczynią XI Międzygimnazjalnego Konkursu Wiedzy o Gminie Poronin została Anna Pawlikowska z klasy II Gimnazjum w Poroninie.

Drugie miejsce zajęła uczennica klasy II Gimnazjum w Nowem Bystrem - Angelika Waliczek. Przyznano dwie równorzędne nagrody za zajęcie trzeciego miejsca. Jedną dla Kingi Słodyczki z klasy I Gimnazjum w Nowem Bystrem, drugą dla Tomasza Polaka z klasy III Gimnazjum w Poroninie. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział.

Swoją obecnością imprezę uświetnili: Pan Andrzej Buńda - zastępca Wójta Gminy Poronin, Pani Katarzyna Szwajnos - Różak z GOK w Poroninie oraz Pan Andrzej Bobak - syn sławnego skoczka narciarskiego Stanisława Bobaka z Zębu.

            Fundatorami nagród w tegorocznym konkursie byli: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z siedzibą w Poroninie oraz Rada Rodziców ZS w Nowem Bystrem.

nowe_bystre_002nowe_bystre_001nowe_bystre_003