Zawody Sportowo-Pożarnicze Powiatu Tatrzańskiego

DrukujEmail

nowe_bystre_010 W niedzielę 6 września 2015 r. na stadionie biathlonowym w Kościelisku - Kirach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach udział wzięły drużyny z powiatu tatrzańskiego, z czterech gmin: Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko oraz Poronin. Zawody rozegrano w kategoriach: seniorzy, MDP - drużyna męska, MDP - drużyna żeńska.

Strażacy - seniorzy zmierzyli się w konkurencjach: sztafeta pożarnicza z przeszkodami i ćwiczenie bojowe. Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z powodu złych warunków atmosferycznych rozegrały tylko jedną konkurencję – ćwiczenie bojowe. Nad całością zawodów czuwała Komisja Sędziowska z PSP w Zakopanem.
W kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych żeńskich w zawodach zwyciężyła jednostka OSP Nowe Bystre. Nasza zwycięska drużyna dziewcząt wystartowała w składzie: Jarosz Agnieszka, Łucja Lassak, Laura Michniak, Złoza Dominika, Mateja Wiktoria, Słodyczka Anna, Izabela Bobak, Mrugała Urszula, Żegleń Katarzyna.
W kategorii MDP - drużyna męska naszej jednostki zajęła 3 miejsce. W skład drużyny weszli: Pałka Adrian, Hanusiak Adam, Zubek Damian, Staszel Grzegorz, Zubek Mariusz, Staszel Marcin, Stopka Michał, Zubek Jakub, Pałka Tymon, Bubla Dawid.
Wśród seniorów najlepsi okazali się strażacy z OSP Nowe Bystre, drugie miejsce zajęła drużyna z OSP Dzianisz Górny a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna OSP Kościelisko. Naszą drużynę reprezentowali: Szeliga Stanisław, Styrczula Adam, Bubla Józef, Kowalczyk Damian, Strączek Dawid, Strączek Krzysztof, Mrugała Szymon, Antolak Jan, Mrugała Jan, Naglak Grzegorz.

nowe_bystre_001nowe_bystre_002nowe_bystre_004nowe_bystre_005nowe_bystre_003nowe_bystre_006nowe_bystre_007nowe_bystre_008nowe_bystre_009
nowe_bystre_010