Opłatki i Kolęda 2007 w Nowem Bystrem

DrukujEmail

14.01.2007 roku spotkania opłatkowe rozpoczęły się spotkaniem z Radą Parafialną i strażakami z Ratułowa Górnego.Do remizy w Ratułowie Górnym przybyło wielu znamienitych gości. Obejrzeliśmy przepiękne jasełka w wykonaniu dzieci z Ratułowa. Tegoroczna zima jest tak ciepła ,że przy kościele zakwitły stokrotki.

18 stycznia zakończyliśmy wizytę duszpasterską w parafii.Bóg zapłać wszystkim za życzliwe przyjęcie. W ostatnim dniu kolędy towarzyszyły nam huraganowe wiatry.


20 stycznia 2007 r. w salce na plebanii odbył się opłatek Róż Żywego Różańca z Nowego Bystrego i Ratułowa.


21 stycznia 2007 r. w remizie OSP Nowe Bystre odbyło się opłatkowe spotkanie zorganizowane przez komitet rodzicielski naszej szkoły. W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy Nowego Bystrego i Ratułowa oraz zaproszeni goście m.in. wójt gminy Poronin, ks. Paweł Winiewski z Liceum salezjańskiego z Czarnego Dunajca. Połączyly nas: jasełka w wykonaniu uczniów szkoły, modlitwa, stół i zabawa.
Rada Rodziców tak trzymać!


27 stycznia 2007 przeżywalismy opłatek ministrancki. Wzięli w nim udział także rodzice ministrantów i lektorów. Wielka snieżyca nie pozwoliła na przybycie ministrantów ze Słodyczek


28 stycznia 2007 w niedzielę odbyło się ostatnie ze spotkań opłatkowych, a mianowicie z Różami Żywego Różańca ze Słodyczek.

 roza_slodyczki_02straz_ratulow_2stokrotkiministranci_02komitet_4ministranci_01roza_slodyczki_01komitet_2komitet_3
roze_02zakoczenie_kolendy_2straz_ratulow_1roze_01zakoczenie_kolendy_1rada_parafialnakomitet_1