Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych w Poroninie

DrukujEmail

Drużyna Szkoły Podstawowej w Nowem Bystrem zwycięzcą w Gminnym Turnieju.

W czwartek 12 kwietnia 2012 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. W turnieju wzięły udział cztery szkoły z Gminy Poronin, natomiast rozgrywki rozegrano systemem każdy z każdym.
Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły ze szkół podstawowych z Poronina, Nowego Bystrego, Zębu i Murzasichla. Trenerem i opiekunem drużyny z Nowego Bystrego był Pan Maciej Haras.

Wyniki spotkań poniżej: 
Ząb - Murzasichle 8:1
Nowe Bystre - Poronin 4:3
Ząb - Nowe Bystre 5:6
Murzasichle - Poronin 6:2
Ząb - Poronin 5:2
Murzasichle - Nowe Bystre 0:1

Wyniki końcowe turnieju:
I SP Nowe Bystre
II SP Ząb
III SP Murzasichle I
V SP Poronin
W trakcie rozgrywek prowadzono klasyfikacje na najlepszego strzelca, którym został Jakub Stopka ze szkoły w Zębie zdobywając 12 bramek.
Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała para sędziowska z MOS Zakopane, Pan Andrzej Stachowski oraz Pan Bartłomiej Walczak-Wójciak. Organizatorem turnieju był Paweł Serwatowicz.
Składamy gratulacje i podziękowania dla zwycięskiej drużyny oraz trenera Pana Macieja Harasa. Sukces cieszy tym bardziej, że Szkoła w Nowem Bystrem jest jedną z niewielu szkół w Gminie Poronin, która nie ma krytej sali gimnastycznej.

Tekst: Zbigniew Sikora na podstawie www.poronn.pl
Fotografie: Łukasz Nodzyński

Image2Image8Image1Image19Image21Image15Image5Image18Image12
Image16Image4Image20Image6Image14Image13Image17Image11Image7
Image9Image10