Sportowa Rywalizacja Szkół

DrukujEmail

01 Zespół Szkół w Nowem Bystrem znów na czołowych miejscach w sportowej rywalizacji szkół. Uczniowie Szkoły Podstawowej minimalnie przegrali z SP Poronin i zajęli 2 miejsce. Uczniowie Gimnazjum w dużą przewagą punktową zajęli pierwsze miejsce.


Jest to zasługa nauczycieli a zarazem trenerów sportowych Marcina Dyląga i Macieja Harasa. Obydwaj już od wielu lat uzyskują wspaniałe rezultaty w niemal każdej dyscyplinie. Jak oni to robią nie mając do dyspozycji sali gimnastycznej i takich samych warunków do ćwiczeń jak uczniowie innych szkół ? A może należy odwrócić to pytanie i zastanowić się jakie wyniki osiągną uczniowie z Nowego Bystrego pod opieką tych nauczycieli jak już się tej sali gimnastycznej doczekają ? Najlepiej by było przekonać się o tym jak najszybciej.

Gratulujemy nauczycielom sukcesów w rywalizacjach sportowych a ich uczniom wyników.

Dnia 21 listopada 2013 r. odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej szkół podstawowych i gimnazjów w Gminie Pronin.

Zostały wręczone nagrody dla zwycięzców Sportowej Rywalizacji Szkół za rok szkolny 2012/2013, których sukcesy sportowe są wynikiem systematycznej pracy uczniów i nauczycieli.

Dyplomy, puchary i nagrody pieniężne w łącznej kwocie 15.000 zł na zakup sprzętu sportowego wręczył Zastępca Wójta Gminy Poronin na ręce nauczycieli wychowania fizycznego Szkół Gminy Poronin.
Nagrodzeni zostali również nauczyciele indywidualnymi nagrodami finansowymi za ich zaangażowanie i pełną poświęcenia pracę, która przyczyniła się do największych sukcesów sportowych

O miejscu w klasyfikacji generalnej decyduje suma punktów uzyskana we wszystkich zawodach gminnych.

Wyniki sportowej rywalizacji 2012/2013

Szkoła Podstawowa
Miejsce Szkoła Punkty

I

Poronin

60

II

Nowe Bystre

56

III

Ząb

37

IV

Murzasichle

36

V

Małe Ciche     34

VI

Stasikówka

9

VII

Suche

4

Gimnazjum

I

Nowe Bystre

 61

II

Poronin

 51

III

Ząb

 50

IV

Murzasichle

 46

Gratulujemy nauczycielom i uczniom osiąganych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów w następnym sezonie.

na podstawie: www.poronin.pl

Fotgrafia: Łukasz Nodzyński