Piłka Nożna

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych w Poroninie

DrukujEmail

Wpisany przez Zbigniew Sikora czwartek, 12 kwietnia 2012 17:57

Drużyna Szkoły Podstawowej w Nowem Bystrem zwycięzcą w Gminnym Turnieju.

W czwartek 12 kwietnia 2012 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. W turnieju wzięły udział cztery szkoły z Gminy Poronin, natomiast rozgrywki rozegrano systemem każdy z każdym.
Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły ze szkół podstawowych z Poronina, Nowego Bystrego, Zębu i Murzasichla. Trenerem i opiekunem drużyny z Nowego Bystrego był Pan Maciej Haras.

Gimnazjada Kościelisko 2010

DrukujEmail

Wpisany przez Zbigniew Sikora wtorek, 28 września 2010 16:36

28 września 2010 r. na boisku piłkarskim Orlik w Kościelisku mecze rozegrała jedna z grup gimnazjady organizowanej przez Wydział Edukacji i Sportu UM Zakopane.

Turniej Halowej Piłki Nożnej w Poroninie

DrukujEmail

Wpisany przez Zbigniew Sikora poniedziałek, 20 kwietnia 2009 15:23

Dnia 20.04.2009 r. w hali sportowej przy Zespole Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej w kategorii Szkół Podstawowych. W rozgrywkach wzięły udział cztery reprezentacje szkół podstawowych z terenu gminy Poronin.

UKS Nowe Bystre najlepsze w powiecie tatrzańskim

DrukujEmail

Wpisany przez Zbigniew Sikora środa, 05 listopada 2008 13:11

5 listopada 2008 r. na stadionie Orkana w Zakopanem rozegrano mecze finałowe powiatowego szczebla Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Do rywalizacji stanęły drużyny z SP 1 i SP 2 z Zakopanego, oraz drużyny szkolne z Murzasichla i Nowego Bystrego.

Podsumowanie sportowej rywalizacji szkół Powiatu Tatrzańskiego

DrukujEmail

Wpisany przez Zbigniew Sikora poniedziałek, 13 października 2008 12:54

W klasyfikacji Powiatu Tatrzańskiego na najlepsze wyniki sportowe Szkoła Podstawowa w Nowe Bystre zajęła 2 miejsce. Jest to najlepszy wynik ze szkół Gminy Poronin bo następna szkoła z naszej gminy zajęła dopiero 9 miejsce. Najwyzszy czas aby władze Gminy Poronin doceniły aktywność sportową uczniów z Nowego Bystrego i wybudowały przy naszej szkole salę gimnastyczną. Jeżeli tak dobre wyniki uczniowie uzyskali bez zaplecza sportowego to można być pewnym, że mając salę gimnastyczną ilość sukcesów się podwoi.

Strona 1 z 3