Piłka Ręczna

Finałowy Turniej "Dwa Ognie" - Dni Sportu Szkolnego

DrukujEmail

Wpisany przez Zbigniew Sikora środa, 30 maja 2007 19:04

30 maja 2007 r. chłopcy ze szkół podstawowych zmierzyli się w turnieju finałowym w "dwa ognie" w ramach Dni Sportu Szkolnego w sali gimnastycznej SP 9 na Harendzie. W turnieju zagrały cztery drużyny - najlepsze z czterech grup eliminacyjnych - SP 1, SP 5 i SP 9 z Zakopanego oraz SP Nowe Bystre.
Mistrzem "dwóch ogni" została reprezentacja Nowego Bystrego prowadzona przez Pana Marcina Dyląga, drugie miejsce wywalczyli zawodnicy "jedynki" a trzecie "dziewiątka".
Organizatorem turnieju był UM Zakopane i Hanna Kardaś - nauczycielka SP 9 Zakopane.

Piłka ręczna Dziewcząt eliminacje I i II grupy

DrukujEmail

Wpisany przez Zbigniew Sikora wtorek, 29 maja 2007 18:59

29 maja 2007 na boisku Gimnazjum nr 1 w Zakopanem odbyły się eliminacje dwóch grup gimnazjalistek w piłce ręcznej. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje Gimnazjów w Nowem Bystrem, Poroninie, nr 1 Biały Dunajec nr 1 , nr 3 Zakopane oraz Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego. Do dalszej fazy rozgrywek zakwalifikowały się drużyny z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum Nowe Bystre , Gimnazjum nr 1 w Zakopanem oraz Gimnazjum w Poroninie.

Mini Piłka Ręczna Dziewcząt – Szkół Podstawowych

DrukujEmail

poniedziałek, 21 maja 2007 18:45

21 maja 2007 w sali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji swoje rozgrywki w mini piłce ręcznej rozpoczęły dziewczęta ze szkół podstawowych. W eliminacjach I grupy zagrały reprezentacje SP Nowe Bystre, SP Poronin, SP Murzasichle oraz SP nr 2 Zakopane. Do dalszych rozgrywek zakwalifikowała się drużyna z Poronina.

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych

DrukujEmail

piątek, 11 maja 2007 18:39

W ramach Dni Sportu Szkolnego – Wiosna 2007 rozegrano Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych. W zmaganiach wzięły udział reprezentacje: SP nr 2, nr 4, nr 9 w Zakopanem oraz SP w Poroninie i Nowem Bystrem. Najlepszymi szczypiornistami okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Zakopanem. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Nowego Bystrego. Trzecią pozycję zajęła reprezentacja SP w Poroninie. Na kolejnych lokatach uplasowały się SP nr 4 oraz SP nr 2 w Zakopanem.