2009

Powiatowe zawody strażackie

DrukujEmail

Wpisany przez Agata Chyrzyńska niedziela, 06 września 2009 12:21

W dniu 6 września 2009 roku na stadionie biathlonowym w Kościelisku odbyły się VI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach udział wzięły drużyny z powiatu tatrzańskiego, z czterech gmin: Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko oraz Poronin. W sumie wystartowało 12 jednostek OSP, dwie drużyny młodzieżowe oraz gościnnie jednostka ze Słowacji.

Druhowie w Mysłowicach

DrukujEmail

Wpisany przez Agata Chyrzyńska niedziela, 16 sierpnia 2009 12:18

Grupa naszych druhów, głównie członków MDP odbyła wycieczkę do Mysłowic. Głównym celem ich wycieczki było mieszczące się właśnie w Mysłowicach Centralne Muzeum Pożarnictwa, w którym zgromadzone są zbiory obrazujące dzieje ochrony przeciwpożarowej w Polsce od drugiej połowy XIX wieku do czasów współczesnych.

Zawody strażackie

DrukujEmail

Wpisany przez Agata Chyrzyńska niedziela, 26 lipca 2009 12:13

W dniu 26 lipca 2009 roku na boisku sportowym w Nowem Bystrem odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze MDP i druhów starszych. Zawody przeprowadzono w trzech kategoriach: chłopcy z drużyn MDP, dziewczęta z drużyn MDP i druhowie starsi OSP.

Dzień Strażaka

DrukujEmail

Wpisany przez Agata Chyrzyńska niedziela, 03 maja 2009 12:02

Obchodziliśmy nasze święto - Dzień Strażaka. W kościele parafialnym ksiądz proboszcz odprawił mszę świętą w intencji naszych druhów i ich rodzin.

Strona 1 z 2